U bent hier: Home › Training › Trainingschema zomer

Trainingschema 1 april 2017 tot en met 31 oktober 2017

Heb je vragen over dit trainingschema, dan kun je mailen met de technische commissie.

Wil je weten tot welke leeftijdscategorie je behoort? Klik dan hier.

Maandag
Pupillen B/C/mini 18:00 – 19:00 Atletiekbaan Ferry, Laurenz, Ilse
Pupillen A1 18:00 – 19:00 Atletiekbaan Hein, Jip
Pupillen A2 18:00 – 19:00 Atletiekbaan Rob, Stefan van S
D-junioren 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Tess, Stefan van S., + stagiair ALO
C-junioren 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Joeri, Jip + stagiair ALO
Werpen 19:00 – 21:00 Atletiekbaan Martin Wijand
MiLa 19:00 – 20:30 Wisselend Bram Wassenaar (SAA)
MiLa 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Frans Thuys (SAA)
Algemene loopgroep 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Darryl
Dinsdag
Dames 10.00 –12.00 Atletiekbaan diverse begeleidsters
Springen 19:00 – 21:00 Atletiekbaan Niels Kruller
Algemene groep Sen/AB 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Niels de Vries
Sprint 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Niels de Vries
Werpen 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Ben Vet
Sprint/horden lang 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Dave Elderenbosch (SAA)
Polsstokhoog 17:00 – 21:00 Atletiekbaan Ruud de Vries(SAA)
Woensdag
Pupillen B/C/mini 18:00 – 19:00 Atletiekbaan Ferry, Laurenz, Achraf
Pupillen A1 18:00 – 19:00 Atletiekbaan Hein, Corinne
Pupillen A2 18:00 – 19:00 Atletiekbaan Stefan van S., Maike
D-junioren 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Brigitte + stagiair ALO
C-junioren 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Stefan de V. + stagiair ALO
Werpen 19.00 – 21.00 Atletiekbaan Martin Wijand
MiLa 19:00 – 20:30 Olym.Stadion Frans Thuys(SAA)
Algemene loopgroep 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Paul Bierman, Pieter Iedema
Hinkstap, hoog en ver 20.00 - 21.00 Atletiekbaan Niels Kruller
Donderdag
Krachtsport 55+ 10:00 – 12:00 Krachtruimte Jeroen
Sprint/horden lang 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Dave Elderenbosch(SAA)
MiLa 19:00 – 20:30 Wisselend Bram Wassenaar(SAA)
Werpen 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Ben Vet
Hinkstap, hoog en ver 18.00 – 20.00 Atletiekbaan Niels Kruller
Vrijdag
Looptraining Jeugd 19:00 – 20:00 Atletiekbaan Rob Schuurman
Algemene groep Sen/AB 18:15 – 19:45 Atletiekbaan Niels de Vries
Sprint 18:15 – 19:45 Atletiekbaan Niels de Vries
Werpen 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Martin Wijand
Polsstokhoog 17:00 – 21:00 Atletiekbaan Ruud de Vries(SAA)
Zaterdag
Sprint/horden lang in overleg Duinen Dave Elderenbosch(SAA)
Polsstokhoog 10:00 – 13:00 Atletiekbaan Ruud de Vries(SAA)
Zondag
Slingeren 10:00 – 12:00 Atletiekbaan Martin Wijand
 
 
 
   
 
 
   
 

Ogenblik a.u.b. ...