U bent hier: Home › Training › Trainingschema zomer

Trainingschema 1 april 2017 tot en met 31 oktober 2017

Heb je vragen over dit trainingschema, dan kun je mailen met de technische commissie.

Wil je weten tot welke leeftijdscategorie je behoort? Klik dan hier.

Maandag




Pupillen C/mini

18:00 – 19:00

Atletiekbaan

Zola, Hein

Pupillen B

18:00 – 19:00

Atletiekbaan

Maike , Laurenz

Pupillen A1 / A2

18:00 – 19:00

Atletiekbaan

Corinne, Stefan van S., Jip

D-junioren

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Tess, Stefan van S.

C-junioren

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Joeri,Jip

Werpen

19:00 – 21:00

Atletiekbaan

Martin

MiLa

19:00 – 20:30

Wisselend

Bram (SAA)

MiLa

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Frans (Phanos en AAC)

Algemene loopgroep

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Darryl

Hardloopcursus

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Darryl





Dinsdag




Dames

10.00 –12.00

Atletiekbaan

diverse begeleidsters

Springen

19:00 – 21:00

Atletiekbaan

Niels K.

Algemene groep Sen/AB

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Niels de V.

Sprint/horden kort

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Niels de V.

Werpen

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Ben Vet

Sprint/horden lang

19:00 – 20:30

Olym.Stadion

Dave (SAA)





Woensdag




Pupillen C/mini

18:00 – 19:00

Atletiekbaan

Ferry, Hein

Pupillen B

18:00 – 19:00

Atletiekbaan

Maike, Laurenz

Pupillen A1 / A2

18:00 – 19:00

Atletiekbaan

Stefan van S., Achraf

D-junioren

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Brigitte, Maarten.

C-junioren

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Stefan de V., Tess

Werpen

19.00 – 21.00

Atletiekbaan

Martin

Hinkstap, hoog en ver

20:00 – 21:00

Atletiekbaan

Niels K.

MiLa

19:00 – 20:30

Olym.Stadion

Frans (Phanos en AAC)

Algemene loopgroep

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Paul





Donderdag




Krachtsport 55+

10:00 – 12:00

Krachtruimte

Jeroen v H.

Sprint/horden lang

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Dave (SAA)

MiLa

19:00 – 20:30

Wisselend

Bram (SAA)

Werpen

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Ben Vet

Ver, Hinkstap

18:00 – 20:00

Atletiekbaan

Niels K





Vrijdag




Looptraining Jeugd

19:00 – 20:00

Atletiekbaan

Rob

Algemene groep Sen/AB

18:15 – 19:45

Atletiekbaan

Niels de V.

Sprint/horden kort

18:15 – 19:45

Atletiekbaan

Niels de V.

Werpen

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Martin

Polsstokhoog

19:00 – 21:00

Gymzaal

Ruud (SAA)





Zaterdag




Sprint/horden lang

in overleg

Atletiekbaan

Dave (SAA)





Zondag




Slingeren

10:00 – 12:00

Atletiekbaan

Martin

Polsstokhoog

19:00 – 21:00

Atletiekbaan

Ruud (SAA)





 
 
 
   
 
 
   
 

Ogenblik a.u.b. ...