U bent hier: Home › Jeugd › Jeugdnieuws

Jeugdnieuws

Mooie prestaties tijdens de Nationale A games in Soest
   (18-06-2018)

Tijdens de 6e editie van de nationale A games in Soest hebben 7 AAC pupillen mooie prestaties behaald.
Bij de A1 meisjes deden Clara, Valerie en Léonie mee. Clara behaalde zowel bij hoog als bij kogel een mooi PR. Valerie haalde ondanks een blessure 1.00m met hoogspringen en naderde op 3cm haar PR bij het kogelstoten. Léonie sprong 3,34m met ver, ook dat was een PR. Léonie  deed voor het eerst een wedstrijd 60m horden. Ze kwam in 12.65sec over de streep. 
Ook Ilse (A2) deed de 60mh en liep een tijd van 11,84sec. Zonder horden evenaarde Ilse haar eigen PR, 9,97sec.
Ook Madelief (A2) liep de 60m en behaalde daarbij een PR. Door een lastige start bij de 1000m lukte het helaas niet om haar beste prestatie op die afstand te verbeteren. Ze liep de 1000m in 3.57.82sec.
Bij de A1 jongens liep Benjamin op de 1000m in een goede race maar liefst 6 seconden van zijn beste tijd af! Hij kwam in 3.54.19sec over de finish. Door logistieke problemen kwam Marouane nog maar net op tijd in Soest. Ondanks dat liep hij met 3.53.17sec toch nog een knappe tijd.
Allemaal gefeliciteerd met jullie prestaties!

 

(Terug naar boven)


2e wedstrijd B competitie
   (12-06-2018)

Op 10 juni namen de B-junioren in Amersfoort deel aan de 2de wedstrijd van de B-competitie.

De jongens konden helaas niet alle onderdelen bezetten, maar behaalden individueel goede resultaten:
Sonny werd 3de met discus (35,20, pr) en 2de met kogel (12,52; pr).
Winjaris (C2) nam de springonderdelen voor zijn rekening: hoog 1,75m. (3de plaats, pr) en ver 5,61m. 
Sion behaalde met polsstokspringen een hoogte van 2,70m. en liep de 110m horde in 17,76s. (pr).
Hein wierp zijn speer tot een afstand van 30,04m. maar kwam bij discus helaas niet tot een geldige poging.
Amin (4:41,63) en Sirito (4:46,71) liepen beiden een pr. op de 1500m.
Sion, Winjaris, Hein en Sonny liepen samen de 4x100m. in 47,91s.
De jongens werden 9de in hun poule.


Er deden 7 meisjes mee aan de wedstrijd.
Ilse liep een pr op 100m. (14,68s).
Madeline werd 3de door de 400m. in 1:03,12s. te lopen. Zij sprong 4.98m. ver (2de plaats, pr).
Tessa (C2) en Marit (C1) liepen de 1500m: Tessa in 5:23,38 (4de plaats) en Marit in 5:37,21 (pr).
Rosa werd 5de op de 100m. horde (17,99s.) en 5de met hoogspringen (1,45m.). Zij wierp de speer naar 20,04m.
Anna (C1) werd 3de met discus (27,51, pr.) en 2de met kogel (10,43m).
Madeline, Marit, Tessa en Ilse liepen de 4x100m in 55,85s. (4de plaats).
De B-meisjes behaalden de 3de plaats in hun poule.

(Terug naar boven)


2e competitiewedstrijd CD junioren
   (20-05-2018)

Op 19 mei vond in Haarlem de tweede competitiewedstrijd van de C- en D- junioren plaats.
De AAC-atleten behaalden weer mooie resultaten:

C-junioren
Jongens
Winjaris liep de 150m. in 18,58s. (4de plaats, pr), behaalde een 2e plaats met ver (5,67m.)
en een 1e plaats met hoog (1.70m.)!
Hedde-Jan behaalde 2 pr’s door de 150m. in 21,89s. en de 100mh in 20,84s. te lopen.
Okke liep de 800m. (2:58,95) en wierp zijn speer tot 17,80m. (10de, pr).
De C-jongens zijn 8ste van hun poule geworden.



Meisjes
Tharissa liep de 150m. in 22,91s. en stootte de kogel naar 8,90m. (4de plaats).
Renee deed over 150m. 23,11s. (pr) en sprong voor het eerst weer ver sinds haar blessure (3,79m., 9de plaats).
Tessa liep zoals altijd weer een snelle 800m (2:33,33, 2de plaats) en de 80m. horde (16,05, 9de plaats).
Marit behaalde twee pr’s: op de 800m. (2:37,22; 4de plaats) en op de 80m. horde (18,84s.)
Anna wierp de speer tot 15,32 (9de plaats, pr), behaalde een 1e plaats met discus (24,83m.)
en een 2de plaats met kogel (10,14m.)!
Aya kwam met speer tot een afstand van 11,50m. en met ver tot 3,25m. (pr).
De 4x 80m werd door Tessa, Renee, Tharissa en Marit gelopen in 46,99s.
De C-meisjes zijn 5de van hun poule geworden.

 

D-junioren

Jongens
Anwar liep 80m. in een tijd van 13,67s. (pr) en de 1000m. in 3:50,84 (pr).
Marius deed over de 80m. 15,08s. (pr)
De 1000m. werd door Taeke gelopen in een pr (3:37,54, 10de plaats).
Hij kwam met de discus tot 17,85m. (7de plaats, pr) en sprong 1,10m hoog.
Olav liep 1000m. in 3:50,67 en sprong 3,38m. ver.
Jefta behaalde 3 pr’s: met 80m. horde (16,05s., 9de plaats),
met hoog (1,20m, 9de plaats) en met ver (3,99m, 8ste plaats).
Milo liep de 80m horde in 17,06s.
Teunis nam de werponderdelen voor zijn rekening: discus (14,20m, pr) en kogel (5,17m.).
De 4 x 80 meter werd gelopen door Olav, Wouter, Anwar en Marius in 52,89s.
De D-jongens hiermee zijn 7de van hun poule geworden.




Meisjes
Rosan liep de 60m in 9,98s. (pr), de 1000m. in 3:55,89 en sprong 3,31m. ver (pr).
Aya deed 10,82s. over de 60m. (pr), Cynthia liep 1000m. in 4:06,38,  
Manar nam deel aan 60m horde (13,90s.) en Adine stootte de kogel tot 6,28m. (pr).
Deze vier D-junioren liepen samen de 4x 60m in 39,77s.
Mette liep twee pr’s: met een snelle 1000m. (3:42,81; 6de plaats) en met 60m. horde (12,53s, 7de plaats).
Zij sprong 1,15m. hoog (9de plaats).
Sofia deed 13,98s. over de 60m. horde en wierp de speer tot 10,51m.
Zij behaalde met haar sprong van 3.90m. (pr) een 1e plaats!
Ilham bereikte met speerwerpen een afstand van 9,01m. (pr) maar haalde helaas haar aanvangshoogte bij hoog niet.
De D-meisjes werden 7de in de poule.

Alle uitslagen zijn te vinden op https://www.atletiek.nu/wedstrijd/uitslagen/17004/

 

 

(Terug naar boven)


Uitslagen Amsterdam Battle
   (16-05-2018)

Op 10 mei vond de jaarlijkse Amsterdam Battle of the B’s plaats. Dit jaar kreeg dit door deelname van Duitse en Belgische deelnemers een internationaal tintje.
Er deden 12 atleten van AAC mee:

Jongens onder 18

Winjaris (C2)       100m: 12.00s. (19de
  Ver: 5,20m. (16de)
Sion 100m: 12,50s. (27ste)
Amin 800m: 2:20,63 (10de)
Hein Discus: 35,67m. (11de)
Sonny Kogel: 11,85m. (6de)
 

Sion viel helaas op de 110m horde, waardoor hij niet kon finishen.

 

Meisjes onder 18

Ilse                    100m: 14,84s. (13de)
   200m: 30,87s. (12de)
Tharissa (C1)  200m: 30,78s. (11de)
   Ver: 3,85m. (15de)
   Kogel: 9,30m. (17de)
Madeline  400m: 1:03,55 (7de)
   Ver: 4,50m. (13de)
Tessa (C2)  800m: 2:37,14 (4de)
Faye (C1)  800m: 2:46,90 (6de)
Anna (C1)  Discus: 23,96m. (12de)
   Kogel: 10,47m. (14de)
   Kogelslingeren: 30,40m. (4de)
Rosa  Hoog: 1.45m. (7de)


                      
                      

      

                            

                            

            

                           

          

           

 

(Terug naar boven)


CD competitie
   (17-04-2018)

Op 14 april jl. vond in Amsterdam de eerste competitiewedstrijd voor C- en D- junioren plaats.
Er werden weer veel pr’s en top 10 noteringen behaald: 

C-junioren jongens
Helaas was de jongens C ploeg niet compleet, maar de aanwezige junioren hebben samen toch veel punten weten te behalen:

Winjaris

100m.

12,27s.(pr)

(2de plaats)

 

Hoog

1,60m.

(2de plaats)

 

Ver

6.12m. (pr)

(1ste plaats)

Jasper

800m.

2:23,00 (pr)

(6de plaats)

 

100m. horde

17,76s. (pr)

(7de plaats)

 

100m.

13,27s. (pr)

 

De C-jongens zijn 5de van hun poule geworden.


D-junioren jongens
Er waren gelukkig wel genoeg D-junioren die deelnamen.
De 4 x 80 meter werd gelopen door Benjamin, Milo, Wouter en Marius in 51,55s.
De overige prestaties waren:
 

Milo

80m.

12,74s. (pr)

 

Robin

80m.

12,87s. (pr)

 

 

kogel

5,67m.

 

Olav

80m.

12,97s. (pr)

 

 

Ver

3,78m. (pr)

(10de plaats)

Benjamin

1000m.

3:38,42 (pr)

(9de plaats)

Taeke

1000m.

3:44,48

 

 

80m. horde

17,91s. (pr)

 

Jefta

1000m.

3:49,51

 

 

80m. horde

16,22s. (pr)

(9de plaats)

 

Hoog

1.15m. (pr)

 

Juanes

80m. horde

17,33s. (pr)

 

 

Ver

3.50m. (pr)

 

Teunis

Speer

12,81m. (pr)

 

 

Kogel

5,56m.

 

Marius

Speer

8,78m. (pr)

 


De D-jongens zijn 8ste van hun poule geworden.

C-junioren meisjes
Het team meisjes C was compleet; Renee was weer hersteld na een langdurige blessure.
Helaas blesseerde Tessa zich bij het inlopen over de horde. Hierdoor kon slechts 1 persoon punten scoren op dit onderdeel.
Gelukkig was Faye bereid om voor Tessa de 800m te lopen.
Anna maakte het met discus spannend met maar 1 geldige poging.
Tharissa, Faye, Renee en Anouk liepen de 4x 80m, ondanks dat er iemand in de baan liep,  in 45,72s. (6de plaats).
Overige prestaties waren: 

 

Tharissa

80m.

12,09s. (pr)

(10de plaats)

 

Hoog

1.20m. (pr)

 

Renee

80m.

12,33s. (pr)

 

 

Hoog

1,25m.

8ste plaats

Marit

800m.

2:39,87 (pr)

(3de plaats)

 

Ver

3.44m. (pr)

 

Faye

800m.

2;51,94 (pr)

(7de plaats)

 

80m. horde

17,55s. (pr)

 

Anna

Discus

22,07m.

(2de plaats)

 

Kogel

9,74m.

(2de plaats)

Anouk

Ver

3,99m. (pr)

(6de plaats)

De C-meisjes zijn 5de van hun poule geworden.

D-junioren meisjes
Ook de D meisjes hadden een compleet team.
Het estafetteteam (Aya, Cynthia, Ilham en Safae) liep de 4 x 60m in 41,14s.
Verder behaalden zij de volgende prestaties:

 

Manar.

60m.

10,17s. (pr)

 

 

60m. horde

13,49s. (pr)

 

 

Hoog

1.05m. (pr)

 

Rosan

60m.

10,26s.

 

 

1000m.

3:51,90 (pr)

 

 

Kogel

5,59m. (pr)

 

Cynthia

60m.

10,67s. (pr)

 

 

1000m.

3:50,92 (pr)

 

Mette

1000m.

3:44,96 (pr)

 

 

60m. horde

13,23s. (pr)

 

 

Hoog

1,25m. (pr)

(5de plaats)

Sofia

80m. horde

13,77s.

 

 

Speer

11,37m. (pr)

(9de plaats)

 

Discus

14,32m. (pr)

 

Ilham

Speer

6,88m. (pr)

 

Adine

Discus

10,36m. (pr)

 

 

Ver

3,29m.

 

Aya

Ver

2.75m.

 

De D-meisjes behaalde een 8ste plaats in de poule.


Alle uitslagen zijn te vinden op https://www.atletiek.nu/wedstrijd/uitslagen/16980/

(Terug naar boven)

Toon Pagina: 1 - 2 - [Volgende >>]

 
 
 
   
 
 
   
 

Ogenblik a.u.b. ...