U bent hier: Home › Jeugd › Jeugdnieuws

Jeugdnieuws

1e plaats voor Hidde bij de Crosswedstrijd
   (31-01-2018)

Op 27 januari vond de 3e crosswedstrijd van het seizoen plaats in Hilversum.
Hidde behaalde weer een 1e plaats, Youssra werd dit keer 2e en er waren diverse top 10 noteringen:



Junioren
Laurenz liep bij de jongens junioren A de 5.000m. in 22:02,3.

Bij de meisjes junioren C behaalde Tessa een 3e plaats door de 2.000m. in 7:41 te lopen.
Faye liep deze afstand in 8:03,8 en werd daarmee 5de. Marit deed hier 8:30,4 over (10de plaats)
en Tharissa 10:33,8. De meisjes staan als groep op de 1e plaats!

Benjamin (D2) liep over de 2.000m. 8:15 en Taeke 8:39,9.
Bij de meisjes junioren D2 behaalde Mette op de 1.500m. een 4de plaats (7:22,5).

Bij de jongens junioren D1 behaalde Wouter met zijn tijd (7:56,4) een 7e plaats op de 2.000m.;
Jefta liep deze afstand in 8:16,9.

Pupillen
Bij de jongens pupillen A2 bleef Hidde de ongeslagen winnaar met een tijd van 6:32,2 op de 1.500m.
Luka deed 8:10,3 over deze afstand en Youssri 8:28,2.

Bij de meisjes A2 pupillen liep Ilse de 1.500m. in 8:13,5 en Amal in 10:46,6.

Benjamin was dit keer de snelste AAC-er bij de pupillen A1: 7:48,2. Maar ook de andere jongens liepen
mooie tijden op de 1.500m.; Marouane: 8:01; Kai: 8:12,7; Safouan: 8:28,3; Bonne: 8:39,2; Thijs: 9:12,5;
Ids: 9:30,8 en Dean: 10:05,7.

Bij de meisjes pupillen A1 behaalde Lara een 5de plaats (7:59,6).
Ook Léonie (8:15,2; 9de plaats), Valerie (8:52,1), Clara (8:57,0) en Andrea (10:54,7) liepen de 1.500m.
Zij staan hiermee 5e in het ploegenklassement.

Bij de jongens pupillen B behaalde Yaïr op de 1.250m. een 7e plaats (5:02,4).
Timo (5:18,3), Jesse (5:31,7) en Jazz-Luca (5:53,0) liepen ook de 1250m.
Zij staan hiermee 3e in het ploegenklassement.

Youssra (meisjes pupillen C) behaalde een mooie 2e plaats op de 1.250m. (5:23,4)

Tesnime liep bij de meisjes mini de 1000m. in 7:24,2.


Op http://www.tigch.nl/cross/20172018/20180127_gac/uitslag.htm zijn alle uitslagen en foto’s te vinden.

De finalewedstrijd is 17 maart in Soest.

 

 

(Terug naar boven)


Mooie prestaties CD indoor Apeldoorn
   (26-01-2018)

Op 20 en 21 januari vonden in Apeldoorn weer de nationale junioren C&D indoorwedstrijden plaats.

Olav (D2) was de enige D junior die meedeed. Helaas werd hij gediskwalificeerd bij de 60m.,
maar hij liep vervolgens wel de 1000m. uit in 3:53,17.

Op zondag traden er meer AAC-ers aan.
De wedstrijd begon vroeg voor Tharissa (C1) met kogelstoten.
Zij bereikte als 12de de finale van kogelstoten met een worp van 9.53m. (pr).
Anna (C1) had aan 1 worp (10.15m.) genoeg om de limiet te halen.
In de finale verbeterden zij allebei hun prestatie:
Tharissa kwam tot 9,76 (9de plaats, pr) en Anna verbeterde haar pr met 50 cm. tot 10,79 (6de plaats).

 

Ook Tessa (C2) behaalde een mooie 6de plaats op de 1500m. (5:21,15).
Hierna liep zij ook een 800m. in 2:39,75.

Tharissa nam nog deel aan het verspringen. Zij behaalde een afstand van precies 4m.


Als enige C jongen deed Winjaris (C2) goede zaken.
Hij ging met de 14de tijd (7,89s.) door naar de halve finale 60m,
waar hij 10de werd met een verbetering van zijn tijd tot 7,76s.
Bij hoogspringen behaalde Winjaris een hoogte van 1.70m. (7de plaats)

(Terug naar boven)


Uitslag wedstrijden C junioren en verbetering clubrecord Anna
   (28-12-2017)

Het indoorseizoen is weer van start gegaan. Afgelopen weken hebben drie C junioren
deelgenomen aan diverse wedstrijden met mooie prestaties:

Tharissa behaalde in Utrecht een pr op de 60m (9.08) en een pr met verspringen (4.47, 8e plaats).
Zij stootte voor de 1
e keer met een kogel van 3 kilo (8,67m) en werd helaas gediskwalificeerd op de 60m horde.

Anna ging op 3 december naar Apeldoorn en behaalde met kogelstoten (10.28) een tweede plaats en een pr.

Tharissa en Tessa namen deel aan het Triple Indoor Gala in Almaar. Tessa liep daar de 800m. in 2:44,78 (5e plaats).
Zij liep ook de 1.500m. (5:35,23) en werd daarmee 2
e
Tharissa liep de 60m in een tijd van 9,49. Zij behaalde weer 2 pr’s: op de 60m horde (11,81) en met kogelstoten (9,42, 6e plaats).

Op 27 december deden Tharissa en Anna mee aan de 3e kerstdag werpwedstrijd 2017 in Amsterdam.
Ondanks de kou werden weer mooie prestaties behaald:
Tharissa stootte haar kogel tot een afstand van 8.63m. en Anna kwam tot 9.46m.
Anna gooide de discus tot 20,25m. en verbrak haar eigen clubrecord met kogelslingeren (32.64m.) 

(Terug naar boven)


1e plaats voor Hidde en Youssra bij de Crosswedstrijd
   (28-12-2017)

Op 16 december vond de 2e crosswedstrijd van het seizoen plaats in Lansmeer. Er namen veel AAC-ers deel.
Hidde en Youssra behaalden beiden weer een 1e plaats en er waren tevens een aantal top 10 noteringen:

Junioren
Laurenz liep bij de jongens junioren A de 4.000m. in 16,05 en werd daarmee 8de.

Bij de jongens C junioren liepen Jasper (11.28), Justin (13.47) en Okke (13,48) de 3.000m.
Bij de meisjes junioren C behaalde Tessa een 4e plaats door de 2.000m. in 7.35 te lopen.
Faye liep deze afstand in 8.04, Marit in 8.11 en Tharissa in 11.05. De meisjes staan als groep op de 2e plaats!

Benjamin (D2) deed over de 2.000m. 8.12, Taeke 8.27, Anwar 8.33 en Olav 8.49. Zij staan hiermee 3e in het ploegenklassement.
Bij de meisjes junioren D2 behaalde Mette een 4de plaats (5,41) op de 1.500m. Ook Adine (7.13) liep deze afstand.

Bij de jongens junioren D1 behaalde Jefta met zijn tijd (7.43) een 4e plaats en Wouter zat hier net een plaats achter met 7.47.
Marius liep deze afstand in 9.31.
Cynthia (6.08) en Rosan (6.53) vertegenwoordigden de meisjes junioren D1 van AAC op de 1.500m.




Pupillen
Bij de jongens pupillen A2 behaalde Hidde weer een knappe 1e plaats met een tijd van 4.16 op de 1.250m.
Luka deed 4.58 over deze afstand en Youssri 5.26.
Bij de meisjes A2 pupillen liep Madelief de 1.250m. in 5.15 en Ilse in 5.20.

De jongens pupillen A1 liepen dit keer 1.250m. De tijden van Marouane (4.59), Benjamin (5.00) en Tarik (5.00) lagen weer dicht bij elkaar.
Maar ook Safouan (5.09), Kai (5.13), Bonne (5.25), Ids (5.53) en Thijs (6.03) liepen goede tijden.
Bij de meisjes pupillen A1 behaalde Lara een 4de plaats (5.00). Ook Léonie (5.35), Valerie (5.38), Hieke (5.48) en Clara (5.54) liepen de 1.250m.

Bij de jongens pupillen B behaalde Yaïr op de 1.250m. een mooie 5e plaats (4.47).
Lean (5.24), Timo (5.30), Jazz-Luca (5.42), Joey (6.02), Jesse (6,05) en Souhaib (6.39) liepen ook de 1250m.

Youssra (meisjes pupillen C) behaalde weer een mooie 1e plaats op de 1.000m.! (4.04)
Bij de jongens pupillen C liep Illias de 1000m. in 5.17.

Siem liep bij de jongens mini de 600m. in 2.52.

Op http://www.tigch.nl/cross/20172018/20171216_waterland/uitslag.htm zijn alle uitslagen en foto's te vinden.

 

De volgende crosswedstrijd is op:
- 27 januari 2018 in Hilversum

(Terug naar boven)


Crosscompetitie: 1e plaats Youssra en Hidde, 2e plaats Tessa en 3e plaats Lara!
   (18-11-2017)


Op 4 november hebben veel AAC-ers deelgenomen aan de eerste wedstrijd van de
Crosscompetitie in Uithoorn. Er werden goede tijden neergezet:

Junioren
Achraf liep bij de jongens junioren A de 3.000m. in 12,02. en werd daarmee 8de.
Laurenz werd in deze categorie 9de (12.35).

Bij de meisjes junioren B haalde Rosa op de 2.000m. een 7de plaats met een tijd van 9.15.

Bij de C junioren jongens deden Jasper (10.24), Tristan (10.35) en Justin (12.03) mee aan de 2.500m.
Bij de meisjes junioren C behaalde Tessa een mooie 2e plaats door de 2.000m. in 8.11 te lopen.
Ook Faye behaalde een top 10 notering (10de) met 8.51.
Marit (9.09), Aya (10.30) en Romaisae (12.32) finishten ook op deze afstand.

Taeke (D2) liep de 2.000m in 9.17 en Olav deed hier 9.31 over.
Bij de meisjes junioren D2 behaalde Mette een mooie 8ste plaats (6.26) op de 1.500m.
Ook Manar (7.08) en Adine (8.00) deden aan deze afstand mee.

Bij de jongens junioren D1 behaalde Jefta (8.32) een 8ste en Wouter (8.38) een 9de plaats op de 2.000m.
Robin liep deze afstand in 9.37 en Marius in 10.27.
Cynthia (7.14) en Rosan (7.26) vertegenwoordigden de meisjes junioren D1 van AAC op de 1.500m.



Pupillen
Bij de jongens pupillen A2 behaalde Hidde weer een knappe 1e plaats met een tijd van 3.41 op de 1.000m.
Youssri en Tygo liepen deze afstand in precies dezelfde tijd (4.40)
Ook de meisjes A2 pupillen Madelief (4.31), Salma (4.37) en Ilse (4.37) liepen (bijna) dezelfde tijd op de 1.000m.
Amal (5.35), Maura (5.39) en Damla (5.54) behaalden eveneens de eindstreep van de 1.000m.

Er deden maar liefst 8 jongens pupillen A1 mee.
De tijden van Marouane (4.31), Tarik (4.33), Benjamin (4.34), Tobias (4.36) en Kai (4.37) lagen dicht bij elkaar.
Ook Bonne (4.51), Ids (5.08) en Thijs (5.08) liepen deze 1.000m.
Bij de meisjes pupillen A1 liepen 5 AAC-ers mee. Lara behaalde een mooie 3e plaats (4.22).
Ook Léonie (4.51), Valerie (5.03), Hieke (5.06) en Clara (5.06) deden mee aan de 1.000m.

Bij de jongens pupillen B liep Yaïr de 1.000m. in 4.20, Lean in 4.41 en Timo in 4.43.
Jazz-Luca (5.06), Tibbe (5.25) en Joey (5.29) waren ook van de partij.
Bij de meisjes pupillen B behaalde Amana met 4.32 een mooie 6e plaats op de 1.000m.

Youssra behaalde op de afstand van 1.000m. een knappe 1e plaats (4.26)

Siem liep bij de jongens mini de 600m. in 2.47.

Op http://www.tigch.nl/cross/20172018/20171104_aku/uitslag.htm zijn alle uitslagen en foto’s te vinden.

De volgende crosswedstrijden zijn op:
- 16 december 2017 in Lansmeer
- 27 januari 2018 in Hilversum

 

We hopen dat er dan weer zoveel AAC-ers mee doen!

 

 

(Terug naar boven)

 
 
 
   
 
 
   
 

Ogenblik a.u.b. ...