U bent hier: Home › Training › Trainingschema winter

Trainingschema 1 november 2018 tot en met 31 maart 2019

Heb je vragen over dit trainingschema, dan kun je mailen met de technische commissie.

Wil je weten tot welke leeftijdscategorie je behoort? Klik dan hier



Maandag




Pupillen B/C/mini

18:00 – 19:00

Atletiekbaan

Ferry, Anouk en Tessa

Pupillen A1

18:00 – 19:00

Hal

Corinne, Jip en Tosca

Pupillen A2

18:00 – 19:00

Hal

Laurenz, Stefan van S

D-junioren

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Tess, Stefan van S.

C-junioren

19:00 – 20:30

Hal

Joeri, Jip

Werpen

19:00 – 21:00

Hal

Martin Wijand

MiLa

19:00 – 20:30

Wisselend

Bram Wassenaar (SAA)

MiLa

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Yvonne Hak (SAA)

Algemene loopgroep

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Darryl





Dinsdag




55+

10:00 -12:00

Atletiekbaan

diverse begeleiders

Dames

10.00 –12.00

Atletiekbaan

diverse begeleidsters

Springen

19:00 – 21:00

Atletiekbaan

Niels Kruller

Algemene groep Sen/AB

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Niels de Vries

Sprint

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Niels de Vries

Werpen

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Ben Vet

Sprint/horden lang

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Dave Elderenbosch (SAA)





Woensdag




Pupillen B/C/mini

18:00 – 19:00

Hal

Anouk, Ilse en Tessa

Pupillen A1

18:00 – 19:00

Atletiekbaan

Tosca, Corinne en Hein

Pupillen A2

18:00 – 19:00

Atletiekbaan

Stefan van S., Laurenz

D-junioren

19:00 – 20:30

Hal

Tess, Corinne

C-junioren

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Lisanne

Werpen

19.00 – 21.00

Hal

Martin Wijand

MiLa

19:00 – 20:30

Olym.Stadion

Yvonne Hak(SAA)

Algemene loopgroep

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Paul Bierman, Pieter Iedema

Hinkstap, hoog en ver

19.30 – 21.00

Hal

Niels Kruller





Donderdag




Krachtsport 55+

10:00 – 12:00

Krachtruimte

Jeroen

Sprint/horden lang

19:00 – 20:30

Hal

Dave Elderenbosch(SAA)

MiLa

19:00 – 20:30

Wisselend

Bram Wassenaar(SAA)

Werpen

19:00 – 20:30

Hal

Ben Vet





Vrijdag




55+

10:00 -12:00

Atletiekbaan

diverse begeleiders

Looptraining Jeugd

19:00 – 20:00

Atletiekbaan

Rob Schuurman

Algemene groep Sen/AB

18:15 – 19:45

Hal

Niels de Vries

Sprint

18:15 – 19:45

Hal

Niels de Vries

Werpen

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Martin Wijand

Polsstokhoog

17:00 – 21:00

Atletiekbaan

Ruud de Vries(SAA)

Springen

18:00 – 20:00

Hal

Niels Kruller





Zaterdag




Hinkstap, hoog en ver

10:00 – 12.00

Hal

Niels Kruller

Sprint/horden lang

in overleg

Duinen

Dave Elderenbosch(SAA)

Polsstokhoog

10:00 – 13:00

Atletiekbaan

Ruud de Vries(SAA)





Zondag




Slingeren

10:00 – 12:00

Atletiekbaan

Martin Wijand


 


Met uitzonderingen:

Maandag 24 + 31 december 2018 18.00 – 21.00 uur

Woensdag 26 december 2018 18.00 – 21.00 uur

Donderdag 20 december 2018 20.00 – 21.30 uur

Vrijdag 21 december 2018 18.00 – 20.00 uur

Vrijdag 1 februari 2019 18:00 – 20.00 uur



   
 
 
 
   
 
 
   
 

Ogenblik a.u.b. ...