U bent hier: Home › Training › Trainingschema winter

Trainingschema 1 november 2017 tot en met 31 maart 2018

Heb je vragen over dit trainingschema, dan kun je mailen met de technische commissie.

Wil je weten tot welke leeftijdscategorie je behoort? Klik dan hier

 

Maandag

 

 

 

Pupillen B/C/mini

18:00 – 19:00

Atletiekbaan

Ferry, Laurenz, Ilse

Pupillen A1

18:00 – 19:00

Atletiekbaan

Hein, Jip

Pupillen A2

18:00 – 19:00

Hal

Rob, Stefan van S

D-junioren

19:00 – 20:30

Hal

Tess, Stefan van S., + stagiair ALO

C-junioren

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Joeri, Jip + stagiair ALO

Werpen

19:00 – 21:00

Hal

Martin Wijand

MiLa

19:00 – 20:30

Wisselend

Bram Wassenaar (SAA)

MiLa

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Frans Thuys (SAA)

Algemene loopgroep

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Darryl

Hardloopcursus

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Darryl

 

 

 

 

Dinsdag

 

 

 

Dames

10.00 –12.00

Atletiekbaan

diverse begeleidsters

Springen

19:00 – 21:00

Atletiekbaan

Niels Kruller

Algemene groep Sen/AB

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Niels de Vries

Sprint/horden kort

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Niels de Vries.

Werpen

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Ben Vet

Sprint/horden lang

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Dave Elderenbosch (SAA)

 

 

 

 

Woensdag

 

 

 

Pupillen B/C/mini

18:00 – 19:00

Hal

Ferry, Laurenz, Achraf

Pupillen A1

18:00 – 19:00

Hal

Hein, Corinne

Pupillen A2

18:00 – 19:00

Atletiekbaan

Stefan van S., Maike

D-junioren

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Brigitte + stagiair ALO

C-junioren

19:00 – 20:30

Hal

Stefan de V. + stagiair ALO

Werpen

19.00 – 21.00

Hal

Martin Wijand

MiLa

19:00 – 20:30

Olym.Stadion

Frans Thuys(SAA)

Algemene loopgroep

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Paul Bierman, Pieter Iedema

Hinkstap, hoog en ver

20.00 - 21.00

Hal

Niels Kruller

 

 

 

 

Donderdag

 

 

 

Krachtsport 55+

10:00 – 12:00

Krachtruimte

Jeroen

Sprint/horden lang

19:30 – 21:00

Hal

Dave Elderenbosch(SAA)

MiLa

19:00 – 20:30

Wisselend

Bram Wassenaar(SAA)

Werpen

19:30 – 21:00

Hal

Ben Vet

 

 

 

 

Vrijdag

 

 

 

Looptraining Jeugd

19:00 – 20:00

Atletiekbaan

Rob Schuurman

Hinkstap, hoog en ver

18.00 - 19.45

Hal

Niels Kruller

Algemene groep Sen/AB

18:15 – 19:45

Hal

Niels de Vries

Sprint/horden kort

18:15 – 19:45

Hal

Niels de Vries

Werpen

19:00 – 20:30

Atletiekbaan

Martin Wijand

Polsstokhoog

19:00 – 21:00

Gymzaal

Ruud de Vries(SAA)

 

 

 

 

Zaterdag

 

 

 

Sprint/horden lang

in overleg

Duinen

Dave Elderenbosch(SAA)

ver en hss

in overleg

Hal

Niels Kruller

 

 

 

 

Zondag

 

 

 

Slingeren

10:00 – 12:00

Atletiekbaan

Martin Wijand

Polsstokhoog

19:00 – 21:00

Atletiekbaan

Ruud de Vries (SAA)

 

 

Hal gesloten

14 december 2017 van 20.30 t/m 16 december 2017 21.00 uur

24 december vanaf 17.00 uur

25 en 26 december 2017 gehele dag

31 december 2017 vanaf 17.00 uur

01 januari 2018 gehele dag

 

 

 
 
 
   
 
 
   
 

Ogenblik a.u.b. ...