U bent hier: Home › Nieuws › Actueel

Het nieuwsoverzicht

Jeugdnieuws: 3e competitiewedstrijd CD junioren
   (04-07-2018)

Op 30 juni vond op onze eigen baan de derde en laatste competitiewedstrijd van de C- en D- junioren plaats. Er werden weer veel pr’s behaald:

C-junioren

Jongens
Winjaris liep de 100m. in 12,12s. (4de plaats) en behaalde een mooie 1e plaats met hoog (1,70m.) en een 4e plaats met ver (5,43m.)!
Hedde-Jan behaalde 2 pr’s door de 100m. in 14,60s. en de 300m. horde in 54,65s. te lopen.
Jasper liep de 800m. in 2:25,74 (6de plaats) en de 300m. horde in 49,66s. (8ste plaats, pr).
Okke liep de 800m. (2:50,55, pr) en bereikte met de discus een afstand van 18,77m. (10de, pr).
Youness sprong 1,45m. hoog (7de plaats, pr) en 5,16m. ver (6de plaats, pr).
Hedde-Jan, Friso, Jasper en Okke liepen de 4x100m. in 52,54s. (5e plaats).
De C-jongens zijn 3de van hun poule geworden.

Meisjes
Tharissa liep de 80m. in 11,91s. (pr) en sprong 1,20m. hoog (7de plaats).
Tessa liep de 800m. in 2:27,37s. (2e plaats, pr) en Marit deed hier 2:35,58 over (3e plaats, pr).
Tessa (56,45, 5de plaats) en Marit (1:00,60, 8ste plaats, pr) namen ook deel aan de 300m horde.
Met speerwerpen wierp Anna de speer naar 17m. (6de plaats, pr) en Faye bereikte een afstand van 15,23m. (8ste plaats).
Anna stootte haar kogel naar 10,03m. (2e plaats) en Faye naar 8,25m. (6de plaats, pr).
Renee werd 5de met verspringen (4,10m).
De 4x80m. werd gelopen door Tessa, Renee, Anouk en Tharissa in 44,72s. (5de plaats).
De C-meisjes zijn 5de van hun poule geworden.

 
(foto's gemaakt op de wedstrijd in mei)

D-junioren


Jongens
Juanes liep de 80m. in 12,56s (pr), Milo deed dit in 12,85s. en Robin in 12,98s.
De lange afstand (1000m.) werd gelopen door Taeke (3:37,19, 9de plaats, pr), Wouter (3:53,17) en Olav (3:55,27).
Aan de 80 meter horde namen Juanes (17,07s, pr), Wouter (17,21s., pr) en Robin (17,88s.,pr) deel.
Teunis wierp zijn speer naar 17,19m. (10de plaats, pr) en Albarae zat hier dicht bij (16,59m, pr).
Ook bij discus deden Taeke met 17,70m. (7de plaats) en Teunis (17.46m, 8ste plaats, pr) niet voor elkaar onder.
Loris stootte zijn kogel naar 6,66m. (pr).
Taeke sprong 1,25m. hoog (9de plaats, pr) en Albarae kwam tot 1,00m. (pr).
Olav sprong 3,72m. (9de plaats) en Robin 3,53m. (10de plaats) ver.
De 4 x 80 meter werd gelopen door Wouter, Olav, Teunis en Juanes in 50,86s. (9de plaats).
De D-jongens zijn hiermee 6de van hun poule geworden.

Meisjes
Rosan liep de 60m. in 9,84s. (pr), de 1000m. in 3:50,17 (pr) en sprong 3,28m. ver.
Aya liep de 60m. in 10,41s. (pr).
Cynthia deed over de 60m. 10,44s. (pr) en over de 1000m. 3:51,90.
Mette liep een snelle 1000m (3:32,54, 3de plaats, pr) en 60m horde (12,40s., 6de plaats, pr) en sprong 1,25m hoog (6de plaats).
Adine liep de 60m horde in 14,43s. (pr) en kwam met kogelstoten tot 6,55m. (10de plaats, pr)
Sofia behaalde een 4de plaats met discus (16,48m, pr) en sprong 1,20m. hoog (pr) en 3,81m ver (8ste plaats).
Ilham kwam met haar discus tot 12,38m. (pr) en stootte de kogel naar 5,57m. (pr).
Aya, Cynthia, Ilham en Adine liepen samen de 4x 60m in 40,84s. (9de plaats).
De D-meisjes werden 7de in de poule.


Alle uitslagen zijn te vinden op
https://www.atletiek.nu/wedstrijd/vereniging/16932/69/

 
 
 
   
 
 
   
 

Ogenblik a.u.b. ...