U bent hier: Home › Nieuws › Actueel

Het nieuwsoverzicht

Jeugdnieuws: Uitslag 1e competitie wedstrijd C-junioren
   (12-04-2019)

Op 6 april jl. vond in Edam de 1e competitiewedstrijd voor C-junioren plaats.
Nieuw dit jaar is dat alle atleten aan de competitie deelnemen.
Hierdoor konden er per categorie twee teams gemaakt worden.
De atleten haalden weer veel pr’s en top 10-noteringen:

C-junioren jongens

Team 1

Jasper

100m.

12,87s.

(5de plaats)

 

800m.

2:22,42 (pr)

(3de plaats)

 

100m. horde

16,34s. (pr)

(6de plaats)

Taeke

800m.

2:38,49

 

 

100m. horde

21,43s. (pr)

 

Benjamin

Speer

20,59m. (pr)

 

Ilias

Speer

17,01m. (pr)

 

 

Hoog

1,25m. (pr)

(10de plaats)

Okke

Discus

20,86m. (pr)

(9de plaats)

 

Kogel

7,82m. (pr)

(7de plaats)

Het estafette team, bestaande uit Olav, Ilias, Taeke en Benjamin, liep de 4x100m. in 57,11s. (4de plaats)
Team 1 C-jongens is 7de van de poule geworden.

Team 2

Rayan

100m.

13,90s. (pr)

 

 

800m.

2:28,72 (pr)

(9de plaats)

Bastiaan

100m.

14,89s. (pr)

 

 

Discus

18,06m. (pr)

 

Simeon

100m.

16,21s. (pr)

 

 

Ver

3,25m. (pr)

 

Anwar

100m. horde

20,93s. (pr)

 

 

Ver

3,38m. (pr)

 

Pablito

Speer

13,26m. (pr)

 

 

Discus

14,72m. (pr)

 

 

Kogel

4,33m. (pr)

 

Rayan, Simeon, Zaid en Juanes liepen de 4x100m in 58,44 (5de plaats)
Team 2 C-jongens is 9de van de poule geworden.


C-junioren meisjes

Team 1

Anouk

80m.

11,73s. (pr)

(9de plaats)

 

Hoog

1.25m. (pr)

(10de plaats)

Charlotte

80m.

12,53s. (pr)

(8ste plaats)

 

Ver

3,98m. (pr)

 

Marit

800m.

2:35,61

(4de plaats)

Mette

800m.

2:52,55

(7de plaats)

 

80m. horde

16,16s. (pr)

(9de plaats)

 

Hoog

1,30m.

(7de plaats)

Faye

800m.

2:59,02 (pr)

 

 

Kogel

8.75m. (pr)

(6de plaats)

Anna

Discus

29,77m. (pr)

(1ste plaats)

 

Kogel

9,39m.

(4de plaats)

Renee

Ver

4,39m. (pr)

(4de plaats)

Renee, Charlotte, Anouk en Faye liepen de 4x80m. in 45,30 (4de plaats)

De C-meisjes team 1 zijn 4de van de poule geworden.

Team 2

Souhaila

80m.

12,09s. (pr)

 

 

80m. horde

16,63s. (pr)

 

Manar

80m.

12,69s. (pr)

 

 

80m horde

17,48s. (pr)

 

Anne

80m.

13:01s. (pr)

 

 

800m.

3:06,52 (pr)

 

Romaisae

800m.

3:30,61 (pr)

 

 

Discus

11,98m. (pr)

 

 

Kogel

5,42m. (pr)

 

Ilham

Discus

11,14m. (pr)

 

 

Kogel

4,55m. (pr)

 

Sofia

Hoog

1,20m.

 

 

Ver

3,53m.

 

Souhaila, Sofia, Anne en Manar liepen de 4x80m. in 48,57 (6de plaats)

Team 2 C-meisjes is 6de van de poule geworden. 


Alle uitslagen zijn te vinden op https://www.atletiek.nu/wedstrijd/uitslagen/26698/

Deel via:

(Terug naar boven)


Jeugdnieuws: Uitslag 1e competitie wedstrijd D-junioren
   (12-04-2019)

Op 6 april jl. vond in Edam de 1e competitiewedstrijd voor D- junioren plaats.
Nieuw dit jaar is dat alle atleten aan de competitie deelnemen.
Hierdoor konden er per categorie twee teams gemaakt worden.

De atleten haalden weer veel pr’s en top 10-noteringen:

D-junioren jongens

Team 1

Jefta

80m.

11,85s. (pr)

(5de plaats)

 

80m. horde

16,31s.

(7de plaats)

 

Hoog

1.25m.

(6de plaats)

Luka

80m.

12,30s. (pr)

 

 

1000m.

3:56,99

 

Tygo

80m. horde

17,64s. (pr)

 

 

Ver

3,28m.

 

Youssri

Speer

16,65m. (pr)

 

Teunis

Speer

15,84m.

 

 

Kogel

5,62m.

 

Chakir

Kogel

7,75m. (pr)

(5de plaats)

 

Ver

3,35m.

 

Luka, Chakir, Teunis en Youssri liepen de 4x80m. in 50,41s. (6de plaats)

D-jongens team 1 is 6de van de poule geworden.

Team 2

Saifddine

80m.

15,06s. (pr)

 

 

Speer

13,39m. (pr)

 

 

Kogel

5,14m. (pr)

 

Marius

80m.

15,39s.

 

 

Speer

11,56m. (pr)

 

 

Ver

2,33m.

 

Team 2 D-jongens is 12de van de poule geworden.



 


D-junioren meisjes

Team 1

Ilse

60m.

9,52s.

 

 

Ver

3,57m. (pr)

(6de plaats)

Jasmeet

60m.

9,65s. (pr)

 

 

Hoog

1.05m. (pr)

 

Rosan

60m.

10,22s.

 

 

1000m.

3:54,77

 

 

Kogel

7,45m.(pr)

(9de plaats)

Cynthia

1000m.

3:55,04

 

 

Speer

15,46m. (pr)

 

 

Kogel

7,37m. (pr)

 

Safae

60m. horde

14,41s. (pr)

 

 

Discus

16,51m. (pr)

(6de plaats)

Salma

60m. horde

14,82s. (pr)

 

 

Speer

12,71m. (pr)

 

 

Hoog

1.10m. (pr)

 

Aya

Discus

11.80m. (pr)

 

 

Ver

2,93m.

 

Het estafetteteam (Safae, Aya, Ilse en Jasmeet) liep de 4x60m. in 37,23s. (8ste plaats)

De D-meisjes team 1 behaalden een 7de plaats in de poule.


Team 2

Madelief

60m.

9,84s. (pr)

 

 

1000m.

3:59,72

 

 

Hoog

1.05m.

 

Nynke

60m.

10,83s. (pr)

 

 

Ver

2,91m. (pr)

 

Kris

60m.

11,49s. (pr)

 

 

1000m.

4:36,42 (pr)

 

Maisam

60m. horde

17,45s. (pr)

 

 

Ver

2,61m. (pr)

 

Amal

Speer

9,14m. (pr)

 

 

Discus

9,60m. (pr)

 

 

Kogel

4,18m. (pr)

 

Jana

Kogel

7,05m. (pr)

 

 

Hoog

1,05m. (pr)

 

Het estafetteteam (Maisam, Jana, Nynke en Kris) liep de 4x60m. in 41,70s.

Team 2 van de D-meisjes behaalde een 11de plaats in de poule.

 

 

Alle uitslagen zijn te vinden op https://www.atletiek.nu/wedstrijd/uitslagen/26698/

Deel via:

(Terug naar boven)


Verenigingsnieuws: Gregory Sedoc op TV
   (03-04-2019)

Wij zien In de krachtsportruimte van AAC regelmatig Randy Sedoc die op individuele basis training geeft.

Hij is één van de 4 Sedoc-broers, die vroeger heel actief waren bij AAC.

Gregory is de bekendste; voormalig sprint-horden-atleet, daarna atletiekcommentator op TV en recent deelnemer aan Expeditie Robinson.

Hij verzorgt vanaf 2 april 6 afleveringen van SPORTLAB SEDOC over innovatieve zaken in de sport.

Randy vertelde vanochtend dat in de 6e aflevering alle 4 Sedoc-broers meedoen (Gregory, Randy, Jermaine en Valerie).

Worden vast leuke afleveringen.

1e = dinsdag 2 april, 21:05 uur, NPO 2.

Deel via:

(Terug naar boven)


Jeugdnieuws: 3de plaats Ludo bij finale cross
   (22-03-2019)

Op 16 maart jl werd de finale van de crosswedstrijd gelopen in Warmenhuizen.

Jongens
Junioren
Ludo behaalde een mooie 3de plaats bij de junioren A door 5.000m in 18.18 te lopen.
Jasper (junioren C) liep 3.500m. in 15.31.
De afstand bij de junioren D2 was 2.000m. en Jefta deed dit in een tijd van 1.29.56.

Pupillen
A1 pupillen Yair (6.42) en Timo (6.43) liepen 1.500m. in bijna dezelfde tijd; Lean liep deze afstand in 6.48.
De pupillen A2 hadden 1.500m. als afstand en zowel Marouane als Benjamin deden dit in 6.45.
Kai liep deze afstand in 6.52, Tarik in 7.14 en Bonne in 7.32.



Meisjes
Junioren
Bij de junioren C liep Mette 2.000m. in 9.37; Faye liep deze afstand in 10.11 en Manar in 10.12.
Rosan (junioren D2) deed mee aan de 1.500m. en liep deze in 7.47.
D1 junioren Madelief (7.28) en Ilse (7.30) liepen bijna dezelfde tijd op de 1.500m.

Pupillen
Bij de meisjes pupillen B liep Youssra naar de 9de plaats door de 1.250m. in 5.39 te lopen.
Lara (pupillen A2) liep 1.500m. in 6.54. Léonie deed hier 7.09 over en Hedwig 9.23.

 

Het was een mooie afsluiting van het crossseizoen!

Deel via:

(Terug naar boven)


Sportief nieuws: Lijst met clubrecords is bijgewerkt
   (22-03-2019)

De digitale lijst met clubrecords is weer bijgewerkt.

In 2018 en 2019 werden de volgende records verbeterd:

 

Indoor 2019

Categorie

Onderdeel

Atleet

Prestatie

Plaats

 

Heren

Kogel

Denzel Comenentia

20.72

Arkansas (USA)

 

Jongens A

800m.

Ludo van Nieuwenhuizen

1.50.29

Apeldoorn


 

Meisjes A

Polshoog

Sophie Jebose

3.41m.

Lawrence (USA)

 

Outdoor 2018

Meisjes C

800m.

Tessa Beugelink

2.27.37

Amsterdam

 

Meisjes C

Kogelslingeren

Anna Jebose

38.80m.

Amsterdam


 

Indoor 2018

Pupillen

600m.

Hidde van Hekezen

1.48.61

Apeldoorn

 

Meisjes C

1500m.

Tessa Beugelink

5.21.15

Apeldoorn

 

 
 
 
 

De aangepaste lijst wordt binnenkort op de site geplaatst.

Nieuwe records kunnen doorgegeven worden via recordcommissie@aacamsterdam.nl

 

Deel via:

(Terug naar boven)

Toon Pagina: 1 - 2 - 3 - [Volgende >>]

 
 
 
   
 
 
   
 

Ogenblik a.u.b. ...