Nieuwsarchief

Filter overzicht

Uitslag 1e competitie wedstrijd C-junioren

12 april 2019
Op 6 april jl. vond in Edam de 1e competitiewedstrijd voor C-junioren plaats. 
Nieuw dit jaar is dat alle atleten aan de competitie deelnemen. 
Hierdoor konden er per categorie twee teams gemaakt worden.

De atleten haalden weer veel pr’s en top 10-noteringen:


C-junioren jongens

Team 1

Jasper

100m.

12,87s.

(5de plaats)

 

800m.

2:22,42 (pr)

(3de plaats)

 

100m. horde

16,34s. (pr)

(6de plaats)

Taeke

800m.

2:38,49

 

 

100m. horde

21,43s. (pr)

 

Benjamin

Speer

20,59m. (pr)

 

Ilias

Speer

17,01m. (pr)

 

 

Hoog

1,25m. (pr)

(10de plaats)

Okke

Discus

20,86m. (pr)

(9de plaats)

 

Kogel

7,82m. (pr)

(7de plaats

 

Het estafette team, bestaande uit Olav, Ilias, Taeke en Benjamin, liep de 4x100m. in 57,11s. (4de plaats)
Team 1 C-jongens is 7de van de poule geworden.

Team 2

Rayan

100m.

13,90s. (pr)

 

 

800m.

2:28,72 (pr)

(9de plaats)

Bastiaan

100m.

14,89s. (pr)

 

 

Discus

18,06m. (pr)

 

Simeon

100m.

16,21s. (pr)

 

 

Ver

3,25m. (pr)

 

Anwar

100m. horde

20,93s. (pr)

 

 

Ver

3,38m. (pr)

 

Pablito

Speer

13,26m. (pr)

 

 

Discus

14,72m. (pr)

 

 

Kogel

4,33m. (pr)

 

Rayan, Simeon, Zaid en Juanes liepen de 4x100m in 58,44 (5de plaats)
Team 2 C-jongens is 9de van de poule geworden.

Het estafette team, bestaande uit Olav, Ilias, Taeke en Benjamin, liep de 4x100m. in 57,11s. (4de plaats)
Team 1 C-jongens is 7de van de poule geworden.

Team 2

Rayan

100m.

13,90s. (pr)

 

 

800m.

2:28,72 (pr)

(9de plaats)

Bastiaan

100m.

14,89s. (pr)

 

 

Discus

18,06m. (pr)

 

Simeon

100m.

16,21s. (pr)

 

 

Ver

3,25m. (pr)

 

Anwar

100m. horde

20,93s. (pr)

 

 

Ver

3,38m. (pr)

 

Pablito

Speer

13,26m. (pr)

 

 

Discus

14,72m. (pr)

 

 

Kogel

4,33m. (pr)

 

Rayan, Simeon, Zaid en Juanes liepen de 4x100m in 58,44 (5de plaats)
Team 2 C-jongens is 9de van de poule geworden.

 

C-junioren meisjes

Team 1

Anouk

80m.

11,73s. (pr)

(9de plaats)

 

Hoog

1.25m. (pr)

(10de plaats)

Charlotte

80m.

12,53s. (pr)

(8ste plaats)

 

Ver

3,98m. (pr)

 

Marit

800m.

2:35,61

(4de plaats)

Mette

800m.

2:52,55

(7de plaats)

 

80m. horde

16,16s. (pr)

(9de plaats)

 

Hoog

1,30m.

(7de plaats)

Faye

800m.

2:59,02 (pr)

 

 

Kogel

8.75m. (pr)

(6de plaats)

Anna

Discus

29,77m. (pr)

(1ste plaats)

 

Kogel

9,39m.

(4de plaats)

Renee

Ver

4,39m. (pr)

(4de plaats)

Renee, Charlotte, Anouk en Faye liepen de 4x80m. in 45,30 (4de plaats)

De C-meisjes team 1 zijn 4de van de poule geworden.

Team 2

Souhaila

80m.

12,09s. (pr)

 

 

80m. horde

16,63s. (pr)

 

Manar

80m.

12,69s. (pr)

 

 

80m horde

17,48s. (pr)

 

Anne

80m.

13:01s. (pr)

 

 

800m.

3:06,52 (pr)

 

Romaisae

800m.

3:30,61 (pr)

 

 

Discus

11,98m. (pr)

 

 

Kogel

5,42m. (pr)

 

Ilham

Discus

11,14m. (pr)

 

 

Kogel

4,55m. (pr)

 

Sofia

Hoog

1,20m.

 

 

Ver

3,53m.

 

Souhaila, Sofia, Anne en Manar liepen de 4x80m. in 48,57 (6de plaats)

Team 2 C-meisjes is 6de van de poule geworden. 



 
  Dit weekend vond het EK voor landenteams plaats in het Noorse Sandnes. 2 jaar geleden degradeerde Nederland uit de… Meer >
 
Op de laatste dag van het NK waren er finale plaatsen voor Keeley Heijdeman en Leon Versluijs. Keeley werd 6e bij het kogelstoten met… Meer >
 

Ludo 6e in EK finale

21 juli 2019
Ludo van Nieuwenhuizen heeft een uitstekende prestatie geleverd door als 6e te eindigen in de EK finale op de 800m in Boras (Zw), het… Meer >
 
Een heel mooie prestatie leverde de 18 jarige Ludo van Nieuwenhuizen deze ochtend in Boras (Zw) door zich te plaatsen voor de finale op… Meer >
 
 
 
 
 
 
05-07-2019 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Adres

Baan: Willinklaan 7
1067 SL Amsterdam
Kantine 020-6115040
KvK 40538624
Terug naar boven