Nieuwsarchief

Filter overzicht

De Clubkampioenschappen komen er aan

26 september 2019
Klik hier voo
Chronoloog AAC Clubkampioenschappen Pupillen        
                 
Aanvang Categorie Onderdeel Locatie     Tijdschema per categorie  
                 
            Pupillen A1 Groep 1  
11:45u Pupillen B 60m       12:00u 60m  
11:45u Pupillen C en Mini 60m       12:45u Ver Bak 1
12:00u Pupillen A1 60m       14:00u Kogel Ring clubhuis
12:00u Pupillen A2 60m       15:30u 1000m  
                 
12:30u Pupillen C en Mini Bal Finishzijde 1   Pupillen A1 Groep 2  
12:45u Pupillen A1 Groep 1 Ver Bak 1     12:00u 60m  
13:00u Pupillen A1 Groep 2 Kogel Ring clubhuis   13:00u Kogel Ring clubhuis
13:00u Pupillen A2 Ver Bak 2     14.15 Ver Bak 1
12:45u Pupillen B Bal Finishzijde 2   15:30u 1000m  
14:00u Pupillen A1 Groep 1 Kogel Ring clubhuis        
14:15u Pupillen A1 Groep 2 Ver Bak 1     Pupillen A2    
14:15u Pupillen B Ver Bak 2 zuidzijde   12:00u 60m  
14:00u Pupillen C en Mini Ver Bak 2 noordzijde   13:00u Ver Bak 2
14:45u Pupillen A2 Kogel Ring clubhuis   14:45u Kogel Ring clubhuis
            15:45u 1000m  
15:00u Pupillen C en Mini 600m            
15:15u Pupillen B 600m       Pupillen B    
15:30u Pupillen A1 1000m       11:45u 60m  
15:45u Pupillen A2 1000m       12:45u Bal Finishzijde 2
            14:15u Ver Bak 2 zuidzijde
Iedereen doet de vierkamp         15:15u 600m  
De beste 3 onderdelen tellen mee voor het klassement          
Klassement wordt opgemaakt per categorie, Mannen en vrouwen apart   Pupillen C en Mini  
            11:45u 60m  
Uitslagen: https://www.atletiek.nu/wedstrijd/uitslagen/32496/     12:30u Bal Finishzijde 1
            14:00u Ver Bak 2 noordzijde
Prijsuitreiking tijdens het eten (circa 16.15 uur) in het clubhuis     15:00u 600m  
                 
                 
                 
                 
                 
Chronoloog AAC Clubkampioenschappen Junioren/Senioren      
                 
Aanvang Categorie Onderdeel     Aanvang Categorie Onderdeel  
11:15u Junioren ABC / Senioren 100m     11:15u Junioren D 100m  
11:30u Junioren ABC / Senioren 60m     11:30u Junioren D 60m  
                 
12:00u Junioren ABC / Senioren Hoog     12:30u Junioren D Kogel Clubhuiszijde
13:00u Junioren ABC / Senioren Discus     13:30u Junioren D Ver Bak 1
13:45u Junioren ABC / Senioren Speer            
                 
14:00u Junioren / Senioren 3000m            
                 
14:30u Junioren ABC / Senioren 300m     14:30u Junioren D 300m  
15:00u Junioren ABC / Senioren Ver Bak 2   15:00u Junioren D Speer  
16:00u Junioren ABC / Senioren Kogel Clubhuiszijde 16:00u Junioren D Hoog  
                 
17:00u Junioren ABC / Senioren 800m     17:00u Junioren D 800m  
                 
                 
Stel je eigen meerkamp samen: De beste 4 onderdelen tellen mee voor het klassement    
    Kies 1 sprintnummer (60m of 100m)        
    Kies 1 langwerpnummer (Discus of Speer). Voor D-junioren is er allen Speer  
                 
Klassement wordt opgemaakt per categorie, Mannen en Vrouwen apart        
                 
Uitslagen: https://www.atletiek.nu/wedstrijd/uitslagen/32497/          
                 
Prijsuitreiking tijdens het eten (circa 17.30 uur) in het clubhuis          
r meer informatie


 

nk junioren

05 juli 2019
NK Junioren. Medailles voor Lieke (2x), Winjaris en Ludo   Prachtig atletiek weer was het bij het NK voor Junioren in Alphen… Meer >
 

Gregory Sedoc op TV

03 april 2019
Wij zien In de krachtsportruimte van AAC regelmatig Randy Sedoc die op individuele basis training geeft. Hij is één van de 4… Meer >
 

Adres

Baan: Willinklaan 7
1067 SL Amsterdam
Kantine 020-6115040
KvK 40538624
Terug naar boven