Uitslag 1e competitie wedstrijd D-junioren
12 april 2019Op 6 april jl. vond in Edam de 1e competitiewedstrijd voor D- junioren plaats.
Nieuw dit jaar is dat alle atleten aan de competitie deelnemen.
Hierdoor konden er per categorie twee teams gemaakt worden.
De atleten haalden weer veel pr’s en top 10-noteringen:
D-junioren jongens
Team 1
Jefta |
80m. |
11,85s. (pr) |
(5de plaats) |
|
80m. horde |
16,31s. |
(7de plaats) |
|
Hoog |
1.25m. |
(6de plaats) |
Luka |
80m. |
12,30s. (pr) |
|
|
1000m. |
3:56,99 |
|
Tygo |
80m. horde |
17,64s. (pr) |
|
|
Ver |
3,28m. |
|
Youssri |
Speer |
16,65m. (pr) |
|
Teunis |
Speer |
15,84m. |
|
|
Kogel |
5,62m. |
|
Chakir |
Kogel |
7,75m. (pr) |
(5de plaats) |
|
Ver |
3,35m. |
|
Luka, Chakir, Teunis en Youssri liepen de 4x80m. in 50,41s. (6de plaats)
D-jongens team 1 is 6de van de poule geworden.
Team 2
Saifddine |
80m. |
15,06s. (pr) |
|
|
Speer |
13,39m. (pr) |
|
|
Kogel |
5,14m. (pr) |
|
Marius |
80m. |
15,39s. |
|
|
Speer |
11,56m. (pr) |
|
|
Ver |
2,33m. |
|
Team 2 D-jongens is 12de van de poule geworden.
D-junioren meisjes
Team 1
Ilse |
60m. |
9,52s. |
|
|
Ver |
3,57m. (pr) |
(6de plaats) |
Jasmeet |
60m. |
9,65s. (pr) |
|
|
Hoog |
1.05m. (pr) |
|
Rosan |
60m. |
10,22s. |
|
|
1000m. |
3:54,77 |
|
|
Kogel |
7,45m.(pr) |
(9de plaats) |
Cynthia |
1000m. |
3:55,04 |
|
|
Speer |
15,46m. (pr) |
|
|
Kogel |
7,37m. (pr) |
|
Safae |
60m. horde |
14,41s. (pr) |
|
|
Discus |
16,51m. (pr) |
(6de plaats) |
Salma |
60m. horde |
14,82s. (pr) |
|
|
Speer |
12,71m. (pr) |
|
|
Hoog |
1.10m. (pr) |
|
Aya |
Discus |
11.80m. (pr) |
|
|
Ver |
2,93m. |
|
Het estafetteteam (Safae, Aya, Ilse en Jasmeet) liep de 4x60m. in 37,23s. (8ste plaats)
De D-meisjes team 1 behaalden een 7de plaats in de poule.
Team 2
Madelief |
60m. |
9,84s. (pr) |
|
|
1000m. |
3:59,72 |
|
|
Hoog |
1.05m. |
|
Nynke |
60m. |
10,83s. (pr) |
|
|
Ver |
2,91m. (pr) |
|
Kris |
60m. |
11,49s. (pr) |
|
|
1000m. |
4:36,42 (pr) |
|
Maisam |
60m. horde |
17,45s. (pr) |
|
|
Ver |
2,61m. (pr) |
|
Amal |
Speer |
9,14m. (pr) |
|
|
Discus |
9,60m. (pr) |
|
|
Kogel |
4,18m. (pr) |
|
Jana |
Kogel |
7,05m. (pr) |
|
|
Hoog |
1,05m. (pr) |
|
Het estafetteteam (Maisam, Jana, Nynke en Kris) liep de 4x60m. in 41,70s.
Team 2 van de D-meisjes behaalde een 11de plaats in de poule.
Alle uitslagen zijn te vinden op https://www.atletiek.nu/wedstrijd/uitslagen/26698/